Oferta

Catering na imprezy
okolicznościowe

Nazywam się Agnieszka Bielecki i chcę przedstawić Państwu historię powstania mojej firmy
Aga’s custom party and catering.

Menu cateringu

Dajemy Ci możliwość skorzystania z oferowanych przez nas zestawów cateringu lub stworzenia własnego menu przy współpracy z odpowiednio wyszkoloną do tego osobą. Przygotowujemy także dania z każdego regionu Europy.

Usługi cateringowe

Wśród oferowanych przez nas usług cateringowych znajdziesz między innymi obsługę:

  • chrzcin;
  • komunii;
  • przyjęć weselnych;
  • uroczystości urodzinowych;
  • wieczorów panieńskich i kawalerskich;
  • studniówek lub balów maturalnych;
  • rocznice ślubu;
  • spotkania rodzinne.

Catering na przyjęcie weselne

Oferujemy starannie wyselekcjonowane dania, które zasmakują każdemu gościowi. Posiadamy przygotowane menu, które w każdej chwili możemy zmodyfikować lub zaproponować stworzenie własnego, unikalnego projektu. Catering na przyjęcie weselne składa się z przystawek, sałatek, dań głównych oraz deserów. Dodatkowo oferujemy dania wegetariańskie dla wybranych osób.

Ślub to dla każdego wyjątkowy dzień, dlatego oferowany przez nas catering jest indywidualnie dobrany do potrzeb klienta. Oferujemy dowóz cateringu na przyjęcia weselne organizowane w prywatnych ogrodach, wynajętych salach lub kompleksach weselnych, które nie posiadają własnego zaplecza gastronomicznego.

Catering na chrzciny

Chrzest własnego dziecka nie jest łatwy w przygotowaniu. Trzeba pomyśleć o gościach, jedzeniu zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Korzystając z cateringu zyskujesz pewność, że wszystko co zamówiłeś będzie wykonane na najwyższym poziomie z idealnie dobranym gustem i smakiem. Dzięki temu Ty możesz skupić się na spędzeniu tego uroczystego dnia w gronie rodzinnym, mając pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Catering na komunię

Pomożemy Ci z przygotowaniem cateringu na przyjęcie komunijne. Smacznie i pięknie przygotujemy wszystkie posiłki dla wszystkich zaproszonych gości. Dostosujemy się do Twoich sugestii i życzeń oraz gwarantujemy wysoki poziom przygotowanych przez nas dań.

Na uroczystościach komunijnych bierze udział wiele dzieci, dlatego przygotowujemy specjalne dania oraz desery. Oferujemy catering na przyjęcie komunijne, w którym znajdują się zimne przystawki, sałatki, gorący obiad, deser oraz na życzenie klienta drugie gorące danie. Całe menu możesz ułożyć samodzielnie, albo skorzystać z jednego z wielu przygotowanych przez nas jadłospisów.

Oferujemy także ciasta i torty, które podawane są podczas deseru. W naszym cateringu znajdziesz tiramisu, tarty z owocami, ciasta domowe, mini ciasteczka, torty bezowe oraz standardowy tort komunijny w kształcie księgi. Przygotujemy wszystkie ciasta według Twojego życzenia.