O mnie
i o mojej słodkiej firmie

Nazywam się Agnieszka Bielecki i chcę przedstawić Państwu historię powstania mojej firmy
Aga’s custom party and catering.

Odkąd pamiętam uwielbiałam spędzać czas w kuchni i podpatrywać jak ktoś gotuje. Z czasem sama zaczęłam pomagać, a następnie samodzielnie przygotowywać dania według starodawnych przepisów. Z czasem zaczęłam też eksperymentować i dodawać lub zmieniać składniki. Dania smakowały wszystkim domownikom. Później pomyślałam o przygotowywaniu dań dla znajomych i rodziny. Otrzymywałam od nich potrzebne produkty i gotowałam oraz piekłam ciasta i torty na wszelkiego rodzaju przyjęcia.

Catering

Z czasem postanowiłam założyć własną firmę, która zajmuje się cateringiem. Dzięki temu mogłam robić to co kocham, co sprawia mi przyjemność oraz zarabiać na tym. Każde nowe zlecenie dostarcza mi ogromną ilość pozytywnego stresu. Przygotowanie wszystkich potraw oraz ich efekt zawsze mnie zachwycają, a wszyscy klienci są zawsze zadowoleni z otrzymanych potraw.

Ciasta i torty

Następnie zaczęłam zajmować się pieczeniem ciast i tortów na każde przyjęcie. Przygotowanie tortu ślubnego, na chrzciny lub pierwszą komunię oraz na urodziny dzieci lub osoby dorosłej to dla mnie żaden problem. Torty z kremem, owocami lub z innymi dodatkami oraz ciasta każdego rodzaju przygotowuję na indywidualne zlecenie klienta.

Słodki stół

W ofercie mojej firmy znajdziesz także przygotowanie tematycznego słodkiego stołu. Wszystko co znajdzie się na nim zależy tylko od Ciebie. Fontanna czekoladowa, ciasteczka, babeczki, torty, cukierki i praliny, desery w kubeczkach, pianki, żelki- to wszystko może znaleźć się na Twoim słodkim stole. Słodkie stoły mogę przygotować również tematycznie np na wesele lub z motywem przewodnim. Bardzo często przygotowuję słodki stół z motywem z bajek np. Kraina lodu (Frozen).

Firma Aga’s custom party and catering znajduje się w Stanach Zjednoczonych w stanie New Jersey. Zajmuję się także dowozem cateringu oraz tortów, ciast i słodkiego stołu w całym stanie NJ oraz do Nowego Jorku. Wystarczy tylko skontaktować się ze mną pod numerem +1 732-742-8093 i ustalimy menu oraz datę i miejsce dowozu. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają przygotowane przeze mnie potrawy- zapraszam do galerii.

Zapraszam do współpracy podczas przygotowywania pierwszego przyjęcia, a każde następne stanie się już tylko formalnością.

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Bielecki