Oferta

Słodki stół na uroczystości
okolicznościowe

Mamy ogromną słabość do słodyczy. Uwielbiamy smak czekolady, którą dekorujemy ciastka,
babeczki, cukierki i wiele innych słodkości. Jeśli i Ty lubisz słodycze i planujesz
zorganizowanie spotkania rodzinnego lub innego rodzaju spotkanie
przygotuj słodki stół i podziel się słodkościami ze swoimi bliskimi.

Słodki stół to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie nie tylko na wesele. Jest to osobny stół z boku sali, na którym ułożone są wszelkiego rodzaju, rozmiaru, smaku i koloru słodkie łakocie. Pomysłów jest tak wiele, że każdy klient może mieć coś wyjątkowego dla samego siebie.

Co znajdziemy na słodkim stole?

Słodki stół to nie tylko jedzenie. Cały stół można odpowiednio dostosować do rodzaju wydawanego przyjęcia (np. słodki stół na weselu). Każdy słodki stół może być dostosowany do motywu danego przyjęcia. Pięknie się prezentuje w każdym wnętrzu i zapewnia niesamowite przeżycia smakowe. Granicą jest tylko wyobraźnia zorganizowania słodkiego stołu oraz smakołyków, które mają się na nim znaleźć.

Słodki stół to nie tylko ciasta i babeczki.
W takim słodkim kąciku znajdziesz między innymi:

  • ciasteczka, ciasta, mini torciki, tarty, pierniczki, babeczki;
  • mini rożki, bezy, pianki, pączki, eklerki, ptysie;
  • kremy na łyżeczkach;
  • lizaki, żelki, m&ms’y, draże;
  • cukierki i pralinki;
  • płynna czekolada;
  • desery w kubeczkach.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie słodkiego stołu. Posiadamy odpowiedniej wielkości stół, który pomieści wszystkie smakołyki. Odpowiednio go dekorujemy obrusem, balonami, robimy tło według tematu przyjęcia. Bez względu czy jest to komunia, wesele czy urodziny, przygotujemy słodki stół według Twoich potrzeb. Udekorujemy go i zrobimy słodkie przysmaki dla każdego gościa.

Przykładamy ogromną wagę do każdej aranżacji słodkiego stołu. Spełniamy wszystkie życzenia naszych klientów. Dążymy do tego, aby wszystkie realizacje były dziełem sztuki, które będą podziwiać wszyscy goście. Staramy się, aby słodki stół był kwintesencją każdego przyjęcia.

Możemy samodzielnie dobrać i stworzyć każdy element słodkiego stołu. Od słodyczy do dekoracji. W przygotowanie każdego słodkiego stołu wkładamy całe serce i zaangażowanie co pozwala nam stworzyć wyjątkowy klimat. Przygotujemy słodki stół w każdej aranżacji. Dostarczamy nie tylko słodycze, ale także stół, naczynia oraz wszystkie dekoracje.

Dodatkowo oferuję także stół w kształcie napisu “SWEET”, który urozmaici cały wygląd pomieszczenia i zapewni wszystkim wspaniałych wizualnych emocji. Można go wypożyczyć z całym zestawem słodkiego stołu oraz do indywidualnych dekoracji pomieszczenia.

 

Jesteś zainteresowany moją ofertą- zadzwoń! Ustalimy wszystkie szczegóły i wspólnie wybierzemy odpowiednie menu.

Przejdź do kontaktu